Školní ples 2024

V sobotu 17. 2. 2024 se uskutečnil školní ples, který pořádá SRPŠ při ZŠ Dolany, z.s. O kulturní program se postarali žáci naší školy a nutno dodat, že se úkolu zhostili velmi úspěšně. Na úvod vystoupil žáci z Folklórního kroužku, dále následovala pěvecká vystoupení K. Stenchlákové a T. Borůvkové. Velkou část programu pak vyplnila taneční vystoupení – taneční kroužek paní Pěnkavové a Orletové, taneční vystoupení A. Povýšilové a na závěr vystoupili kluci s biketrialem. K poslechu a tanci hrála skupina Funny band. Všem, kteří se podíleli na organizaci školního plesu moc děkujeme. Poděkování patří i všem dárcům, kteří nám přispěli do nádherné tomboly s celkem 174 cenami. Děkujeme. Příští rok se můžete opět těšit a to v následujícím termínu: Pátek – 17. ledna 2025, místo ještě upřesníme. Z důvodu rekonstrukce místní Sokolovny budeme v následujících letech pořádat ples jinde. 

Dary do tomboly_děkujeme

Comments are closed.