Rozloučení s létem – I. a II. oddělení

V úterý dne 21. září si žáci 9. A přichystali zábavné aktivity pro děti prvních a druhých tříd v rámci školní družiny. Děti se po příchodu na fotbalové hřiště rozdělily do skupinek a paní vychovatelky rozdaly dětem kartičky s jejich jmény. Stanoviště byla nejrůznější: od jízdy na koloběžkách, skákání v pytli, motorických her, střelbou míčem až po vyrábění. Za každé splněné stanoviště děti dostaly razítko. Po splnění všech stanovišť byly děti odměněny sladkou odměnou. Toto odpoledne bylo zakončeno tancem Macarena. Děkujeme všem deváťákům, kteří se ochotně zapojili do akce „Rozloučení s létem“ a také za ochotu a výpomoc tř. uč. Janě Lindnerové.

Za školní družinu R. Štěpánková a M. Maňáková

Nebyly nalezeny žádné obrázky

všechny fotografie najdete zde

Comments are closed.