Projekt 72 hodin v VII. C a VI. B

Ve čtvrtek 14.10. 2021 se žáci VII.C pustili do plnění úkolů v rámci již tradičního projektu 72 hodin, kterého se naše škola účastní již několik let. V letošním roce jsme se rozhodli podpořit po nelehkém období ZOO na Sv. Kopečku, a proto jsme se nejprve společně rozhodli sbírat kaštany a další podzimní plody. Ve čtvrtek jsme se tedy vydali s nasbíranými kaštany a dalšími dobrůtkami pro zvířata, jako jsou například jablka a mrkve, do zoo. Přestože byl čtvrtek nejstudenějším dnem týdne, počasí bylo příznivé, což jsme ocenili zejména při zpáteční cestě, kterou jsme pojali jako úklid lesa. Nutno podotknout, že nejvíce odpadků jsme posbírali a roztřídili na okraji obce a lesa. Věříme, že jsme nejen podpořili zmíněnou akci, ale také sami sebe v tom, že právě tyto akce mají smysl. Mgr. L. Guňková

Žáci VI. B se pak v pátek 15. 10. pustili do úklidu lesa ve směru k ZOO a jak napsal pan třídní učitel, přestože by se v ten den umístil les nad hřištěm (směr zoo) v soutěži „O nejčistší les na světě“ určitě nejhůř na 1. místě, podařilo se nám nasbírat téměř plný pytel ! 

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Comments are closed.