Ovoce a mléko do škol

ŠKOLNÍ PROJEKTY Ovoce a zelenina do škol (OZdŠ) a Mléko do škol (MDŠ)
• Školní projekty budou pokračovat ve stejném stylu jako loni.
Dodávky produktů jsou minimálně jednou měsíčně pro žáky prvního stupně, včetně přípravných tříd.
• Minimální počet dodávek je jedna za kalendářní měsíc v každém projektu. V letošním školním roce je zavedena povinnost mít vybrané produkty také v BIO kvalitě.
• U školního projektu Mléko do škol jsou povinné 2 porce konzumního mléka za celý školní rok, ostatní mohou být jiné druhy (sýry, jogurty, apod.).

ŠKOLNÍ AUTOMAT:
• Aktuální ceník všech výrobků v automatu a další informace naleznete na webu www.happysnack.cz. Nabídka v jednotlivých automatech se může lišit.
• Ve školních automatech naleznete ochucená mléka s doplatkem žáka za akční cenu 15 Kč. Nárok žáka základní školy na zvýhodněný ochucený mléčný výrobek je 1 ks denně. Další výrobek je pak prodáván za plnou cenu. To se týká žáků prvního i druhého stupně.
• Karty z loňského roku jsou platné do 30.11.2023. Pro prodloužení platnosti o další školní rok stačí, aby rodiče dobili kartičku kreditem o minimální výši 10 Kč. Dobitá částka je kredit, který lze v plné výši využít pro nákup zboží z automatu. Prodloužení platnosti karty je BEZ POPLATKU.
• Nové Happykarty pro prvňáčky a další nově přijaté děti jsou s platností do 30.11.2024.
• Změna čísla účtu pro dobíjení Happykaret: 555 77 56 / 5500, Raiffeisenbank.
U starého čísla účtu je zavedeno tzv. přechodné období. To znamená, že pokud někdo dobije kredit na původní číslo účtu, připíše se na správnou Happykartu.
• Případné blokace, převody kreditu apod. řeší rodiče prostřednictvím mobilní aplikace.

APLIKACE HAPPYSNACK:
• Aplikaci si pro dva nejoblíbenější operační systémy lze stáhnout v Obchod Play nebo v AppStore. Stažení a používání aplikace je zcela zdarma a je určena pro pohodlnou správu Happykaret
• Prostřednictvím této aplikace lze naskenovat QR kód umístěný na automatu, sledovat nabídku v automatu a přihlásit se k účtu karty, kde lze provádět různá nastavení.

Happysnack – cenik

Happysnack -Letak-pro-rodice-A5_Web