LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ ZÁJEZD 2024

Ve dnech 13. 01. – 19. 01. 2024 se žáci 7. A, 7. B a 7. C zúčastnili Lyžařského výcvikového zájezdu. Ubytování bylo již tradičně v PENZIONU KOUTY NAD DESNOU v pěkných pokojích a s vynikajícím zázemím.

Celý týden jsme se věnovali zdokonalování v lyžování v největším areálu na Moravě. Ti, kteří nikdy na lyžích nestáli, se velice rychle lyžovat naučili. Počasí nám přálo, celý týden jsme lyžovali a splnili tak všechny stanovené cíle.

Večerní program vyplňovaly přednášky a zábavné večery. Nechyběl ani zpěv s kytarou. Proběhla i tradiční volba o MISS a MISSÁKA KURZU, která je tradicí naší školy již od roku 1991. Vítězi se stali Natálie Šubová a Lukáš B. Šuba.

Ve čtvrtek proběhl závod ve slalomu, který zvládli všichni žáci. Vítězi se stali Natálie Šubová a Jan Stanislav. Další pořadí můžete najít na fotkách.

Velkou zásluhu na úspěšném průběhu celého týdne měly hlavně děti a obrovský kus práce odvedli instruktoři lyžování – p. M. Glozová, p. J. Trnková, p. P. Chromá, p. Gazdík M., J. Skarka, p. Kubáček M. a o zdraví dětí se staral MUDr. P. Gloza.

Na závěr bych chtěl také poděkovat SRPŠ za finanční podporu při platbě autobusů, dárků  a cen pro děti.

Všem patří velké poděkování.

Mgr. M. Gazdík – vedoucí kurzu

 

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky