Kroužky doučování a další kroužky

Vážení rodiče a žáci, zveřejňujeme nabídku kroužků doučování na první pololetí školního roku. Jde o nové kroužky určené pro žáky, kteří si chtějí doplnit učivo po období distanční výuky nebo chtějí více prohloubit svůj zájem o předmět a být v něm lepší. Více informací najdete v příloze – Informace k realizaci kroužků. Pro zájemce je k dispozici formulář – přihláška, kterou je nutno odevzdat vyučujícímu kroužku nebo třídnímu učiteli nejpozději do 17. září. Pevně věříme, že Vás nabídka zaujme a využijete jí. Celý nový systém doučování vychází z plánu MŠMT – více informací o tomto doučování najdete zde – www.doucovani.edu.cz 

Kroužky doučování pro žáky

Informace k doučování_obecné

přihláška do doučování_vzor

Nabídku dalších kroužků pak najdete zde – kroužky – běžné + EU

Comments are closed.