Den s policisty

Dne 6.6.2024 byly děti z 1. a 2. oddělení školní družiny plny očekávání průběhu odpoledního programu na hřišti u školy. Navštívili je totiž policisté z Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje a připravili si pro ně velmi zajímavou a přínosnou besedu s ukázkami jejich práce při pátracích a záchranných operacích. Nechyběli tudíž ani psi, kteří policisty při těchto operacích doprovází. Děti velmi soustředěně naslouchaly informacím o výcviku těchto psů. Využily dostatečný prostor na dotazy.

Nezapomenutelným zážitkem byla ukázka vybavení služebního auta a osobního vybavení policistů – neprůstřelné vesty, zbraň, odznak…

Zážitek umocnilo nejen přímé pozorování, ale i možnost vyzkoušení.

Z výrazu dětských tváří a chování bylo patrné naplnění tvrzení, že co děti baví, v nich zanechá také největší stopu.

Děkujeme a budeme se těšit napříště.

Vychovatelky ŠD

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky