Den bez aktovek a batohů

Ve středu proběhl v naší škole No backpack day, neboli Den bez batohů. Akci uspořádal pro své spolužáky žákovský parlament, konkrétně dívky z VIII. C třídy. O co se vlastně jednalo? Vtip spočívá v tom, že žáci si do školy přinesou pomůcky v něčem jiném, než v aktovce, tašce nebo batohu. Žáci by měli mít zajímavé a neokoukané nápady. A tak tomu i doopravdy bylo. K vidění byly nejen nákupní košíky, podběráky, odpadkové koše, kočárky, ale také bedny na nářadí, vlastnoručně vyrobené tašky či trouba, pneumatika a celá řada dalších originálních nápadů. Žáci si celý den náramně užili a před promítáním filmu v tělocvičně pak proběhla krátká přehlídka těch nejoriginálnějších nápadů s vyhlášením a předáním cen těm, které vybrala porota. O originálních nápadech se nakonec můžete přesvědčit ve fotogalerii níže. Tak zase někdy příště anebo uvidíme, co žáci z žákovského parlamentu připraví příště…..

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky