Branný závod na Sv. Kopečku

Úterního rána dne dvanáctého října jsme s dvěma žáky prvního a třemi žáky druhého stupně vykročili nikoli do školy, ale směrem na Svatý Kopeček, kde se žáci zúčastnili branného závodu, pořádaného Městskou policií Olomouc (více o závodu zde: http://mp-olomouc.cz/prevence/branny-zavod-zs). Policisté pro týmy soutěžících ze základních škol olomouckého okresu připravili trasu, na které žáci museli prokázat jak svou fyzickou, tak i vědomostní připravenost – cestou totiž plnili úkoly z mnoha oblastí přírodních věd, zdravovědy a dalších. Naši žáci se do závodu vrhli s nadšením a dosáhli na velmi pěkné deváté místo. Skvělé také bylo, že v průběhu čekání na vyhodnocení výsledků jsme ještě stihli prohlídku ZOO. Gratulujeme žákům k výbornému výkonu a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy! Mgr. P. Provaz

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Comments are closed.