Besídka ke Dni Maminek

Opět i v letošním roce si naši nejmladší žáci 1. – 3. tříd pod vedením svých paních učitelek připravili při příležitosti Dne Matek besídku v tělocvičně naší školy. Dorazily nejen maminky, babičky, ale také tatínci. Žáci si připravili velice pěkná taneční, hudební a recitační vystoupení, pásmo anglických písniček a básniček,  a tak 50 minut uteklo jako voda. Velký úspěch slavilo vystoupení žáků dramatické výchovy – pásmo písniček Bylinky z hrnečku a Kdybych tu nestál na jevišti byl bych…(profese trochu jinak aneb čím budu až vyrostu). Celým programem nás provázala paní učitelka Sedlářová spolu s úžasným Adamem Večeřem z 1. A. Fotky z představení nám zhotovila žákyně 8. A Ema Sanetrníková a paní Brychtová. Děkujeme moc za návštěvu a budeme se těšit při dalších příležitostech. 

Comments are closed.