Konverzační soutěž v AJ

Dne 15.12.2022 se konala na Gymnáziu ve Šternberku Konverzační soutěž v cizích jazycích. Do soutěže byli přihlášeni žáci z různých okolních škol, včetně škol z Olomouce. Z naší školy se soutěže zúčastnili celkem čtyři žáci – dva žáci z osmých tříd a dva žáci z devátých tříd. Všichni naši žáci soutěžili v anglickém jazyce. Studenti museli projít dvěma koly (poslech a popis obrázku), aby se mohli dostat do finálové desítky. Do finálové desítky se z naší školy probojovali celkem 3. žáci – Beata Girašková (kategorie 8. tříd), Emma Bilská a Jan Mikoška (kategorie 9. tříd). Poslední dva jmenovaní prošli závěrečným kolem velmi úspěšně a umístili se v kategorii 9. tříd následovně – Emma Bilská skončila na 1. místě – tímto ji moc gratulujeme k tak úžasnému umístění a Jan Mikoška ve stejné kategorii skončil na krásném 3. místě – taktéž veliká gratulace.

Tým cizích jazyk

Comments are closed.