Žákovská konference červen 2022

ne 19. 5. proběhla ve sportovním areálu obce Dolany žákovská kampaň s tématem Voda nad zlato. Kromě samotné realizace akce pro veřejnost, měli žáci, kteří se do kampaně zapojili, akci prezentovat a vyhodnotit na žákovské konferenci. Žákyně Anna Zemánková (7.A) a a Kristýna Hájková (8.A) se zúčastnily vyhodnocení a prezentace v Korunní pevnůstce před odbornou porotou a zástupci dalších škol, které také vytvořily kampaně pro veřejnost, zaměřené na jiné globální téma. Kromě prezentace a vyhodnocování, byla na programu panelová diskuze s odborníky na téma migrace. Žákyním se prezentace velmi povedla a jejich projev byl na vysoké úrovni. Za dobře odvedenou práci si žákyně odnesly pěkné ceny i pro ostatní realizátory kampaně Voda nad zlato. Moc děkujeme a gratulujeme k úspěchu. Mgr. S. Endlicherová

Comments are closed.