Školní výlet naší třídy ve školním roce 2013/2014

Pedagogický dozor – Mgr. M. Gazdíková        Horský vůdce – Mgr. M. Gazdík (ŠEDÝ VLK)

Ve dnech 5.6. – 6.6. 2014 se žáci 8. ročníku zúčastnili školního výletu. Ubytování bylo zajištěno na chatě Pelikán, kde někteří strávili i lyžařský kurz. Výlet byl zaměřen na poznávací turistiku. První den jsme navštívili krásné vodopády, které se nachází v méně přístupném terénu a tudíž nejsou moc zasaženy civilizací (foto). Druhý den jsme měli naplánovanou náročnou cestu na horní nádrž přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně. Vzhledem k velice náročnému stoupání jsme vytčeného cíle nedosáhli a skončili jsme těsně pod vrcholem na Medvědí hoře (foto). Nevzdáváme se a příští rok se pokusíme o výstup znovu, jinou trasou. Dle ohlasů žáků se výlet všem líbil a chtějí jej příští rok zopakovat znovu.

všechny fotky najdete zde

Registrace LO