Slavnostní zahájení školního roku

Slavnostní zahájení proběhlo letos 1. září a z důvodu hygienických opatření bylo rozdělené na dvě etapy. V té první jsme přivítali společně s panem starostou a zástupci obce naše prvňáčky, toto přivítání oživilo malé kulturní vystoupení našich žákyň – sester Stenchlákových (zpěv) a Lenky Tylšarové (flétna). Po skončení první části prvňáčci odešli na společné fotografování se svými třídními učitelkami a ostatní žáci 1. stupně se svými vyučujícími pak do svých tříd. V té druhé části jsme se setkali s žáky druhého stupně. I tady jsme se společně pozdravili a přivítali. U žáků obou stupňů proběhlo dnes testování PCR testy. A co jsme si společně dnes přáli? Aby tento školní rok zahrnoval převážně více těch radostných chvil, které můžeme všichni ve škole trávit společně, a méně těch mimo školu na distanční výuce, jak tomu bylo ty dva předcházející roky. Snad se nám naše přání vyplní.

Mgr. Jana Horáková

fotogalerie zde

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky