Slavnostní zahájení školního roku

Slavnostní zahájení proběhlo letos 1. září a z důvodu hygienických opatření bylo rozdělené na dvě etapy. V té první jsme přivítali společně s panem starostou a zástupci obce naše prvňáčky, toto přivítání oživilo malé kulturní vystoupení našich žákyň – sester Stenchlákových (zpěv) a Lenky Tylšarové (flétna). Po skončení první části prvňáčci odešli na společné fotografování se svými třídními učitelkami a ostatní žáci 1. stupně se svými vyučujícími pak do svých tříd. V té druhé části jsme se setkali s žáky druhého stupně. I tady jsme se společně pozdravili a přivítali. U žáků obou stupňů proběhlo dnes testování PCR testy. A co jsme si společně dnes přáli? Aby tento školní rok zahrnoval převážně více těch radostných chvil, které můžeme všichni ve škole trávit společně, a méně těch mimo školu na distanční výuce, jak tomu bylo ty dva předcházející roky. Snad se nám naše přání vyplní.

Mgr. Jana Horáková

Nebyly nalezeny žádné obrázky

fotogalerie zde

Comments are closed.