Školní ples 2020 – 29. února – 

K tanci a poslechu zahraje hudební skupina FUNNY. Opět se můžete těšit na vystoupení žáků školy. V jednání je i zajímavý doplňkový program. 

Školní ples 2019 – 23. února – 

Děkujeme všem návštěvníkům za účast. Věříme, že jste se dobře bavili !!! Děkujeme všem, kteří věnovali dárek do tomboly – tombola – seznam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Školní ples 2018 – 24. února

 

 

  •  
  • proběhne v sále místní Sokolovny od 20:00 hodin – vstup je možný od 19:00
  • K tanci a poslechu hraje skupina FUNNY
  • krátké taneční vystoupení žáků školy
  • vystoupení skupiny Jumpingdrums
  • vystoupení Jakubu Urbana na chůdách – Evolution of dance
  • bohatá tombola; vstupné 60 Kč
  • vstupenky k zakoupení budou zaslány rodičům po jejich dětech koncem měsíce ledna, ostatní zájemci si je mohou zakoupit v kanceláři školy nebo na místě (místenky nemáme, místo k sezení je třeba si zajistit příchodem již v 19:00 hodin přímo v sále)

 

Školní ples 2017

V sobotu 25. února se uskutečnil školní ples pořádaný SRPŠ při ZŠ Dolany, z.s. Připraven byl bohatý kulturní program, který se jistě musel líbit. Hosté tak měli možnost shlédnout taneční představení dětí z MŠ Véska a tanečního kroužku při ZŠ, hudební vystoupení dívek ze školní kapely a žáků L. Bednářové a O. Hirsche. Následovalo taneční vystoupení skupiny ENOLADANCES a exhibiční vystoupení buketrialu Vaška Koláře. O hudební produkci se postarala skupina FUNNY. Děkujeme všem návštěvníkům a budeme se těšit na další rok. Poděkování náleží i všem pořadatelům a sponzorům, kteří věnovali dar do tomboly.

no images were found

PLES_17a3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Školní ples 2016

V sobotu 27. února 2016 se v místní sokolovně odehrál další ročník školního plesu pořádaný SRPŠ při ZŠ Dolany, z. s. Celkem přišlo 303 platících návštěvníků, pro které byl připraven bohatý kulturní program. Nejdříve vystoupili žáci naší školy: taneční kroužek žáků I. stupně pod vedením paní Pěnkavové a tančící duo dívek ze VI. ročníku. Na závěr prvního bloku pak zpestřila hudební doprovod skupiny EŠI Band školní kapela Migréna. Ve druhém vstupu vystoupili dívky z AK Olomouc, které nám předvedly moderní tanec a po nich následně dívky z fitness centra Expreska Olomouc, která nám předvedly cvičení na Kangoo Jumps. Ve třetím vstupu měly pro nás připraveny dívky z taneční skupiny Bella Rosa orientální tance. Vyvrcholením večera pak bylo vystoupení Honzy Webera – mistra světa ve footbagu. Celým večerem provázel hosty slovem pan Jiří Látal, jehož vtipné výstupy museli všechny přítomné bavit. Stejně jako v minulém roce i letos byla připravena bohatá tombola, ve které se sešlo 130 cen. Seznam rodičů, podnikatelů a firem, kteří nás podpořili věnováním ceny do tomboly, najdete v příloze. Poděkování za přípravu losů náleží paní Prokešové. Zvláštní poděkování si zaslouží Marek Pečinka, který byl jedním z hlavních organizátorů celého večera.

seznam sponzorů

no images were found

DSCN1169_result

Školní ples 2015

Opět po roce se závěrem měsíce února konal v místní sokolovně školní ples pořádaný SRPŠ při ZŠ Dolany, z. s. Celkem přišlo 243 platících návštěvníků, pro které byl připraven bohatý program. Na úvod vystoupily děti z mateřské školy pod vedením K. Coufalové. Ve druhém vstupu zatančila O. Zajíčková moderní disco tanec a vystoupila část hudební skupiny Migréna (žákyně IX. třídy v doprovodu s panem Mgr. Gazdíkem) Pak již následoval hlavní program, který obstarali účinkující:  High class lovers a Ondřej Holba (taneční vystoupení na chůdách a žonglování), Lenka Buchcárová – ME v freestyle bruslení na kolečkových bruslích. (slalom a tanec na bruslích) Celým večerem provázel hosty slovem pan Jiří Látal, jehož vtipné výstupy museli všechny přítomné bavit. Stejně jako v minulém roce i letos byla připravena bohatá tombola. Poděkování za přípravu losů náleží paní Prokešové.  Zvláštní poděkování si zaslouží Marek Pečinka, který byl jedním z hlavních organizátorů celého večera.

Doufáme, že všem návštěvníkům se školní ples líbil a že se přijdou pobavit i za rok, kdy se školní ples uskuteční 27. února 2016. 

no images were found

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Školní ples 2014


IMG_2902IMG_2889

 

Dne 22. února proběhl v sále sokolovny v Dolanech Školní ples pořádaný SRPŠ při ZŠ Aloise Štěpánka a T. S. Máta. Společná práce pedagogů, zástupců SRPŠ, T. S. Máty a rodičů žáků pod aktivním vedením pana ředitele přinesly své plody, a kdo se tohoto plesu 22. února zúčastnil, tak určitě strávil příjemný večer s bohatým a zajímavým programem. Celým večer nás provázela kapela Halogen. V jednotlivých přestávkách pak mohli účastníci plesu shlédnout bohatý kulturní program: Vystoupení Máťat, pěvecké vystoupení dívek VIII. třídy, tanečnice z ARIDAorient Olomouc, vystoupení T.S. Máta a vystoupení pana J. Zaťka z umělecké skupiny IN FLAMENUS. V jedné z přestávek si pak mohli dobrovolníci vyzkoušet střelbu z tzv. foukačky. Celým večerem nás slovem provázel pan J. Látal. Bohaté bylo i občerstvení, které kromě organizátorů zajišťoval dolanský Hostinec u Havlů. Spousta účastníků také odešla se zajímavou výhrou z neméně bohaté tomboly.Pořadatelé děkují všem, kteří pomáhli s organizací a v průběhu plesu, děkují všem sponzorům a děkují rovněž všem návštěvníkům, kteří se přišli na školní ples bavit.

 Seznam sponzorů tomboly:

tombola

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plakáty:      

program A4          ples

 

 

PCR testy

Registrace – PCR test

Letní tábory

Distanční výuka

Erasmus +

IS pro rodiče a žáky

Office365

Objednávky ŠJ

Nové příspěvky

Schránka důvěry

Návštěvnost stránek

Visits today: _