Škola na zkoušku

Vážení rodiče dětí, kteří se chystají v tomto roce do prvních tříd. Velice rádi bychom Vás tímto pozvali na tradiční akci Škola na zkoušku, která se uskuteční 10. března 2022 v naší základní škole. Z důvodu zrušení Dne otevřených dveří, jsme tentokrát pozměnili organizaci, abyste si mohli se svými dětmi lépe školu prohlédnout. Od 14:00 do 17:30 hodin je připravena řada zajímavých aktivit nejen pro děti, ale i pro rodiče, můžete se podívat rovněž do tříd na vedlejší budově ZUŠ Dolany, kde se žáci I. tříd vyučují. Tradiční setkání dětí ve třídách s paní učitelkou a rodičů s vedením školy proběhne od 16:45 hodin v hlavní budově. Více informací se dozvíte na přiloženém plakátku. Těšíme se na Vaší návštěvu !!

PLAKÁT ŠZ

Mgr. P. Pirliomov

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky