Sbírka Vánoční hvězda

Tento rok se naše škola opět zúčastnila sbírky Vánoční hvězda 2021, její výtěžek půjde na pomoc nemocným dětem na Dětské klinice FN Olomouc. Naši žáci i pracovníci školy tak zakoupením květiny přispěli na to, aby se mohly zlepšit podmínky pro tyto závažně nemocné děti. Radost všem přispívajícím určitě udělala nejen tato pomoc, ale i krásné vánoční květiny v barvě červené, bílé, růžové a nově žíhané. Za základní školu bylo celkově vybráno 34740 Kč, což je určitě velmi pěkná částka. Děkujeme paní učitelce z MŠ Dolany Mirce Prosové za organizaci a zajištění celé sbírky pro naši školu, panu školníkovi Jiřímu Látalovi a chlapcům z 9.B za rychlou distribuci hvězd k žákům, třídním učitelům za výběr peněz a také všem, kteří si u nás tuto vánoční hvězdu zakoupili.
Mgr. Jana Horáková