Vážení rodiče dětí budoucích šestých tříd,

pokud máte zájem přihlásit své dítě k školní docházce na naší školu do 6. třídy od 1. 9. 2021, zvolte prosím následující postup:

Níže přiložené formuláře (žádost o přestup a informace k přestupu) prosím vyplňte a doručte nám je do školy nejpozději do 7. května 2021. Způsob předání je následující:

Přímo ve škole – u vnitřních vchodových dveří (dřevěná schránka)
E-mailem na: skola@zsdolany.cz – žádost však musí být podepsána elektronickým podpisem
Datovou schránkou – ID školní datové schránky je cxkmbau

Do informací o přestupu je nutné vyplnit i volitelný předmět – vybrat můžete jeden ze tří: dramatická výchova, tvořivá angličtina, sportovní hry

Prosím nezapomeňte uvést do formuláře Váš email, ať Vás můžeme případně kontaktovat i emailem.

Pokud si nemůžete formuláře vytisknout, jsou dostupné i v tištěné podobě ve vestibulu školy – zde si je vyzvedněte nebo je můžete i rovnou vyplnit (podívejte se však předem, co je vše potřeba mít u sebe za údaje)

Počet žádostí o přestup do 6. třídy, kterým je možnost vyhovět je maximálně 26. Přednostně budou přijati žáci s trvalým bydlištěm – Dolany, Bělkovice-Lašťany, Tovéř, Samotišky. Důležitý je rovněž termín podání – je nutno dodržet stanovený do 7. 5. 2021.

V případě, že se Vaše dítě hlásí na Gymnázium – napište nám to prosím do formuláře Informace. Vzhledem k posunutým přijímacím zkouškám na SŠ, počkáme, až jak řízení u Vašeho dítěte dopadne.

Děkujeme za spolupráci a velmi si vážíme Vašeho zájmu.

Společná schůzka s rodiči proběhne dle možností v měsíci červnu dle epidemiologických nařízení.

Jakékoliv dotazy prosím pište na e-mail: skola@zsdolany.cz nebo volejte na tel: 607 592 283.

Žádost o přestup – pdf verze

Žádost o přestup – word verze

Informace k přestupu – pdf verze

Informace k přestupu – word verze