Pozvánka na Školu na zkoušku

Vážení rodiče,
pro předškolní děti pořádáme 23. února 2023 Školu na zkoušku. Děti tak mají možnost před zápisem do 1. třídy, který se bude konat 13. a 14. dubna 2023, se seznámit se školním prostředím a pod vedením zkušené učitelky ZŠ okusit, jaké to je být opravdovým školákem. Škola na zkoušku bude realizována od 16:00 do 17:30 hodin v hlavní budově školy. Pro rodiče bude připravena beseda se zástupci školy na téma – průběh zápisu do 1. tříd, průběh vzdělávání na naší škole, školní připravenost dětí.
Z provozních důvodů potřebujeme znát předběžný počet dětí, proto prosím o vyplnění přihlášky a její odevzdání ve vaší MŠ (Dolany, Véska, Tovéř), v případě že Vaše dítě navštěvuje jinou školu tak na email: skola@zsdolany.cz  do 20. 1. 2023.

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky