Pozvánka na Den otevřených dveří

Vážení rodiče, přátelé školy, budoucí a bývalí žáci,
dovolte mi, abych Vás touto cestou pozval na Den otevřených dveří, který naše škola pořádá v sobotu 26. listopadu 2022 od 8:00 – 13:00 hodin. Během tohoto dne si můžete projít školu, setkat se s učiteli, dozvědět se něco o tom, co naše škola pro své žáky dělá, a rovněž si užít i spoustu zábavy. Co vše máme pro návštěvníky připraveno? Tvořivé a adventní dílničky, ukázky matematiky Hejného, deskové hry, hravou angličtinu, zajímavé únikové hry, přírodovědné a chemické pokusy, ukázky robotiky nebo využití virtuálních brýlí, občerstvení a mnoho dalšího….., na závěr připravujeme i krátký kulturní program. Přijďte si užít první adventní sobotní dopoledne do naší školy. 

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky