Páté třídy v Moravském divadle

První školní den v novém kalendářním roce jsme s žáky 5. tříd vyrazili do Moravského divadla v Olomouci na představení Pan Scrooge, jehož děj zná spousta z nás pod názvem Vánoční koleda. Jedná se o povídku anglického spisovatele Charlese Dickense o lakomém, chladném, necitelném a mrzoutském Ebenezeru Scroogeovi a jeho nápravě poté, co ho navštíví tři duchové o Štědrém večeru. V podání herců Moravského divadla jsme slyšeli i fráze v anglickém jazyce, smáli se jedinečnému stylu humoru a obdivovali pasáže s loutkami. Skvělý dojem z děje vytvářely i perfektní kulisy. Cestou do divadla jsme si prohlédli Katedrálu sv. Václava a na Horním náměstí pak Sloup Nejsvětější Trojice. Jako oběd jsme si pro tento den zvolili menu v McDonald´s, který jsme i po vánočním hodování zvládli bez větších problémů. Společně jsme zhodnotili tento den jako skvělý vstup do nového roku 2023 😊. Paní učitelky a žáci 5. tříd

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky