LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ ZÁJEZD 2022 – 7. A, B, C

Ve dnech 06. 03. – 11. 03. 2022 se žáci 7. A, 7. B a 7. C zúčastnili lyžařského výcvikového zájezdu. Ubytování bylo již tradičně v PENZIONU KOUTY NAD DESNOU v pěkných pokojích a s dobrým zázemím. Celý týden jsme se věnovali zdokonalování v lyžování v největším areálu na Moravě. Ti, kteří nikdy na lyžích nestáli, se velice rychle lyžovat naučili. Počasí nám přálo, celý týden jsme lyžovali a splnili tak všechny stanovené cíle. Večerní program vyplňovaly přednášky a zábavné večery. Nechyběl ani zpěv s kytarou. Proběhla i tradiční volba o MISS a MISSÁKA KURZU, která je tradicí naší školy již od roku 1991. Vítězi se stali Anna Zemánková a Jaroslav Novotný.Ve čtvrtek proběhl závod ve slalomu, který zvládly skoro všichni žáci. Vítězi se stali Eliška Dubravová a Jaroslav Novotný. Další pořadí můžete najít na fotkách.Velkou zásluhu na úspěšném průběhu celého týdne měly hlavně děti a obrovský kus práce odvedli instruktoři lyžování – p. I. Daduová, p. S. Endlicherová, p. J. Trnková, p. Gazdík M.,
p. Kubáček M. a o zdraví dětí se staral MUDr. P. Gloza.Na závěr bych chtěl také poděkovat SRPŠ za finanční podporu při platbě autobusů, dárků a cen pro děti. Všem patří velké poděkování.
Mgr. M. Gazdík – vedoucí kurzu

 

všechny fotografie najdete zde

 

Comments are closed.