Vážení rodiče, na základě současné epidemiologické situace a po komunikaci s provozovatelem Ski areálu Kouty jsme se rozhodli pro zrušení lyžařské výcvikového zájezdu v podobě, která byla plánovaná. Je to především z následujících důvodů: v současné chvíli není vůbec jisté, zda v daném termínu budou žáci mít dovoleno absolvovat LVZ v podobě týdenního zájezdu. Ze strany provozovatele Ski areálu však musíme zaplatit zálohu a to na začátku měsíce listopadu. Tato záloha, která činí 3000 Kč na dítě, je v případě nekonání LVZ nevratná (vyjádření provozovatele Ski areálu). Provozovatel pouze přislíbil možnost nabídnout jiný termín nebo skipasy do areálu. Za takovéto situace nejsme ochotni LVZ v tradiční podobě realizovat a budeme hledat alternativní řešení. Jakmile budeme mít nové informace ohledně LVZ, budeme Vás informovat. Rozhodně nechceme, aby žáci v tomto roce o lyžařský výcvik přišli. 

Děkujeme za pochopení, s případnými dotazy se obracejte na vedení školy nebo vedoucího LVZ M. Gazdíka. 

Místo: 

Termín: 

Vybavení-LVZ- 2020
lyžař

 Místo:  

Termín:

Odjezd: 

Návrat: 

Cena zájezdu: 

 

Při

                                                        

Distanční výuka

IS pro rodiče a žáky

Office365

Objednávky ŠJ

E-rouška

Nové příspěvky

Říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Schránka důvěry

Návštěvnost stránek

Visits today: _