Návštěva knihovny v Olomouci
Ve čtvrtek 30. 10. 2014 navštívily třídy 4. A a 4. B knihovnu v Olomouci, kde pro ně byla přichystána beseda s názvem Humor v literatuře. Jak se výlet vydařil, si přečtěte v příspěvcích dětí.

DSCN1937 DSCN1939

Sešli jsme se u školy a tam nastoupili do autobusu. Dojeli jsme do půjčovny knih v Olomouci. 4. B šla do knihovny a my ze 4. A jsme se šli podívat na památky. Byli jsme v Dómu svatého Václava, v kostele svatého Michala a u Sloupu Nejsvětější Trojice. Potom jsme došli zpátky do knihovny a vyměnili jsme se se 4. B. V knihovně zahájila paní besedu o vtipných knihách a nakonec nám pustila i Hurvínka, jak se učil pády.
Jiří Foukal, 4. A
Dne 30.10.2014 se 4. A a 4. B vypravily do našeho krajského města Olomouce. Zatímco 4. B poslouchala přednášku v knihovně, 4. A obcházela památky. Např. Dóm svatého Václava, Sloup Nejsvětější Trojice, orloj spojený s radnicí a kostel svatého Michala, ten se chlubí třemi kupolemi na střeše. Poté jsme se vyměnili. Paní knihovnice nás vřele přivítala. Beseda byla o samých veselých knihách.
Karolína Slavíková, 4. A

Dne 30. října jsme jeli spolu se 4. A do městské knihovny v Olomouci. Téma Humor v literatuře se mi velmi líbilo. Paní nám četla úryvky z humorných knížek. Na konci nám pustila na CD poslech Hurvínka. Po přednášce o knihách jsme se šli podívat na památky. Navštívili jsme kostel sv. Václava, Sněženku, Sloup Nejsvětější Trojice a jiné památky Olomouce. Potom jsme jeli do školy. Bylo to tam fajn.
Kristýnka Malá, 4. B

….nejvíce mě zaujala knížka vtipy pro děti od Lucie Bílé. Paní nám na konci pustila na rádiu Hurvínka, jak se učil pády. Po přednášce jsme se byli podívat po Olomouci a viděli jsme kostel sv. Mořice, sv. Gorazda, model města Olomouce, radnici s orlojem….
Anetka Calábková, 4.B

IMG_3376 IMG_3383

 

PCR testy

Registrace – PCR test

Letní tábory

Distanční výuka

Erasmus +

IS pro rodiče a žáky

Office365

Objednávky ŠJ

Nové příspěvky

Schránka důvěry

Návštěvnost stránek

Visits today: _