Dolanští policisté Tom a Kryštof Druháčkovi – II. A

V měsíci září se třída 2.A věnovala v hodinách ČaS jak se bezpečně chovat při cestě do školy, ale i na silnici. Netrvalo dlouho a přišla výzva projektu 72 hodin. Pro děti to byla jasná volba. Rozhodly se vytvořit makety policistů, které by přispívaly k bezpečnosti v okolí školy v Dolanech. S chutí se pustily do práce. Zrodili se tak dva fešáci, kterým děti daly jména Tom a Kryštof. A protože vznikli ve třídě u druháčků, daly jim příjmení Druháčkovi. Děti byly moc rády, že mohou vytvořit něco užitečného pro ostatní a pomůžou nejen dětem, ale i dospělým k větší bezpečnosti v obci Dolany.
Děkujeme, že nám naši práci neničíte. Policisty Toma a Kryštofa jsme dělali pro Vás… Mgr. J. Stenchláková

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Comments are closed.