Den otevřených dveří

Poslední listopadovou sobotu proběhl v naší škole po dvouleté odmlce Den otevřených dveří. V dopoledních hodinách si vyučující připravili celou řadu zajímavých a zábavných aktivit, které si mohli všichni návštěvníci vyzkoušet. Nechybělo ani občerstvení, které připravovaly dívky VIII. tříd spolu s paní učitelkou Gazdíkovou. Nutno říci, že tentokrát dorazili převážně absolventi naší školy a to ve velice hojném počtu. Bylo to tak pro všechny příjemné setkání a mnohdy i sdílení pěkných vzpomínek na naši školu. Pro všechny přítomné byly připraveny vánoční dílničky, zajímavosti z hejného matematiky, logické a deskové hry, pohybové aktivity, robotika nebo virtuální brýle. Na závěr pak proběhlo v tělocvičně kulturní vystoupení našich žáků. Celá akce se tak vydařila a nezbývá než se těšit zase za rok Naviděnou. 

Comments are closed.