Při příležitosti Mezinárodního dne dětí jsme dnes 1. června pro žáky naší školy připravili zajímavé a zábavné dopoledne ve sportovním areálu obce Dolany. Žáci IX. ročníku ve spolupráci s panem školníkem J. Látalem vytvořili 18 zajímavých stanovišť, na kterých si žáci mohli vyzkoušet nejrůznější dovednosti od zručnosti, přes obratnost až po bystrost myšlení. Každé stanoviště bylo koncipované jak jedna země světa a jako bonus byl pro soutěžící připraven vždy i zeměpisný kvíz. Žáci si tak kromě běhu s polévkovou lžičkou a míčkem, vyzkoušeli lov ryb, střelbu z hvězdice, zahráli petang, běhali slalom, skákali v pytlích a ještě mnoho dalšího. Na závěr bylo připraveno malé překvapení v podobě truhly plné pokladů a piráta, který ji hlídal. Zástupci tříd museli najít všech osmnáct klíčů, aby mohli truhlu otevřít a získat tak sladké ocenění za předvedené výkony. Nutno dodat, že se jim to povedlo!! Na závěr pak proběhl již tradiční turnaj ve volejbale mezi žáky IX. třídy a týmem učitelů. I přes velkou snahu žáků jim bohužel učitelé mnoho šancí nedali a vyhráli 2:0 na sety. Malé překvapení pro děti si připravily i paní kuchařky. Kromě pěkné výzdoby školní jídelny upekly žákům oblíbenou pizzu, která všem jistě chutnala. To vše proběhlo za krásného slunečného počasí, o čemž se můžete přesvědčit i na fotografiích.

no images were found

všechny fotografie najdete zde

 

PCR testy

Registrace – PCR test

Letní tábory

Distanční výuka

Erasmus +

IS pro rodiče a žáky

Office365

Objednávky ŠJ

Schránka důvěry

Návštěvnost stránek

Visits today: _