Měsíční plány

1-30. května – Výuka na Dálku, třídnické hodiny – ZOOM, realizace kroužků EU online

5. května – zahájení výuky pro žáky IX. tříd – Příprava na přijímací zkoušky (pondělí, úterý čtvrtek)

19.května – zveřejnění průběžného hodnocení žáků – IS Edookit

25.května – zahájení výuky školních skupin – I.stupeň

27. května – Prodloužené konzultační hodiny – I. stupeň (14:30 – 17:30)

28. května – Prodloužené konzultační hodiny – II. stupeň (14:30 – 17:30)

28. května – Jednání školské rady

5. 3. – Filmové představení Klára 3847 – Olomouc – IX. B, IX. C

5. 3. – Jednání žákovského parlamentu – 13:20 – učebna Z

6. 3. – Žákovský ples – 15:00 – 18:00 – tělocvična školy

11. 3. – do odvolání – uzavření základní školy a přerušení činnosti školní družiny

24. 3. – Jednání školské rady

31. 1. – 9. 2. – Pololetní a jarní prázdniny, přerušení provozu ŠD

10. 2. – Dopravní výchova – Šternberk – IV. třídy

11. 2. – Škola na zkoušku 16:00 – pro předškoláky

13. 2. – Turnaj v přehazované – vybraní žáci IV. a V. tříd -Šternberk

13. 2. – Schůzka žákovského parlamentu – 13:25

13. 2. První lekce plavání – žáci II. tříd

19. 2. – Okresní kolo v Aj Olomouc – vybraní žáci

20. 2. – Tonda obal na cestách – přednáška EVVVO – I. – IX. třídy

26. 2. – Okresní kolo zeměpisné olympiády – vybraní žáci

29. 2. – Školní ples – Sokolovna Dolany

6. 1. – Zahájení výuky v novém roce 2020

8. 1. – Návštěva obecního úřadu v Dolanech – VI. B

9. 1. – Prodloužené konzultace 14:30 – 17:30

10. 1. – Návštěva obecního úřadu v Dolanech – VI. A

16. 1. – Schůzka žákovského parlamentu – 13:25

18. 1. – 24. 1. – Lyžařský výcvikový zájezd Kouty nad Desnou

20. 1. – Krajské kolo CEPS Cupu – Lipník nad Bečvou – V. třídy

21. 1. – Uzavření pololetní klasifikace

27. 1. – Beseda o Černobylu – vybraní žáci IX. tříd – Šternberk

28. 1. – Školní kolo Pythagoriády – V. – VIII. třídy

29 .1. – Beseda s Celní správou – VII. třídy

30. 1. – Projektový den žákovského parlamentu a předání pololetního vysvědčení (I.stupeň – 11:10, II. stupeň – 12:05) , hudení vystoupení cimbálové muziky Réva – tělocvična školy

31. 1. – 9. 2. 2020 – Pololetní a jarní prázdniny

3. 12. – Jazyková soutěž v AJ – školní kolo – I. stupeň

4. 12. – Beseda s J. Štreitem – Kino BOHUŇOVICE – žáci VIII. tříd

5. 12. – Mikulášské koledování – I. stupeň

5. 12. – Divadelní představení Samet – žáci IX. tříd – Olomouc

6. 12. – Divadelní představení Robin Hood – VI. třídy

6. 12. – Exkurze – Adventní Vídeň – vybraní žáci VIII. a IX. tříd

9. 12. – Jazyková soutěž v AJ pro II. stupeň

10. 12. – Poprvé na hvězdárně – Prostějov – žáci IV. tříd

10. 12. – Divadlo na Šantovce – žáci II. tříd

12. 12. – Zasedání žákovského parlamentu – 13:30 učebna Z

17.12. – Vánoční dílničky pro mateřské školy

17.12. – Maňáskové divadlo – Školní družina

19. 12. – Konverzační soutěž v AJ a NJ – Gymnázium Šternberk

20. 12. – Projektový den Vánoční tvoření + kulturní vystoupení hudební skupiny MARBO v tělocvičně školy

21. 12. – 5. ledna 2020 – Vánoční prázdniny

31. 10. – Zasedání žákovského parlamentu – 13:20 hod.

5. 11. – Okresní kolo ve stolním tenise – vybr. žáci – Velký Týnec

5. 11. – Testy profesní orientace – II. skupina – od 8:00 hod.

8. 11 – Matematická soutěž v logickém myšlení – Mor. Beroun – vybr. žáci

12. 11. – Okresní kolo CEPS Cupu – florbal – V. třídy – ZŠ Dolany

13. 11. – Divadelní představení Petr a Lucie – žáci VIII. tříd

13. 11. – Program DDM Olomouc – Fotografie – IX. B

14. 11. – Třídní schůzky a konzultace o prospěchu od 16:30 hod. Od 15:45 – schůzka Rady SRPŠ, od 16:00 – Schůzka k přijímacím zkouškám

15. 11. – Matemánie – matem.soutěž Gymnázium Šternberk

16. 11. – 23. 11 – Mezinárodní vzdělávací pobyt Caserta (Itálie) – vybraní žáci

20. a 25. 11. – program DDM Olomouc Fotografie – IX. C a IX. A

27. a 28. 11. – Scholaris – burza středních škol Olomouc – IX. třídy

30. 11. – 8:00 – 12:00 – Den otevřených dveří

ŠKOLA NA-DÁLKU

Vysvědčení pro rodiče

IS pro rodiče a žáky

Nové příspěvky

Schránka důvěry

Návštěvnost stránek

Visits today: _