Adaptační pobyt VI. B třídy

V pondělí a úterý 26. – 27. září se uskutečnil adaptační pobyt žáků VI. B třídy – tentokráte v Radíkově. Žáci vyrazili ráno pěšky do školy a již po cestě na chatovou osadu pro ně bylo připraveno spousta zajímavých úkolů. Po celou dobu pobytu hráli žáci hru „tajný přítel, dobrý skřítek“, která spočívala v tom, že na papírky se napsala jména všech členů třídy, každý si někoho vylosoval a po celou dobu kurzu se mu snažil pomáhat, dělat radost, prostě být přítelem. Na závěr kurzu pak žáci hádali, kdo byl jejich přítelem. Kromě této hry byla pro žáky připravena celá řada stmelovacích a sportovních aktivit a večer i stezka odvahy. Žáci rovněž vymýšleli společnou píseň, kterou v rámci večerního programu ve skupinkách prezentovali. Spoustu dalších aktivit je zachyceno ve fotogalerii níže. 

všechny fotografie najdete zde

Comments are closed.