Ve středu 30. června proběhlo v dopoledních hodinách slavnostní ukončení školního roku. Po projevu ředitele školy vystoupili žáci IV. třídy s tanečním vystoupením, následně jsme předali odměny nejlepším třídám a žákům za příkladný přístup a realizaci zajímavých aktivit během školního roku. V letošním roce došlo i na zápis do knihy cti, který si zasloužil za příkladný přístup J. Dlabaja z IX. A třídy. Po slovu pana starosty došlo na loučení žáků IX. tříd. Následně třídní učitelé ve třídách rozdali žákům vysvědčení a slovní hodnocení. Ještě jednou děkujeme všem žákům a rodičům za výbornou spolupráci během celého školního roku a přejeme Vám všem klidné a pohodové léto.

Slovo ředitele školy na závěr 2021

Školní rok 2021/2022 bude zahájen 1. 9. 2021 Slavnostním zahájením v 8:30 hodin opět na prostranství u školy. Webové stránky budou aktualizovány v druhé polovině měsíce srpna .

Úřední hodiny v době prázdnin – Rozpis úředních hodin 2021

Případné dotazy na vedení školy

– červenec do 13. 7. – paní zástupkyně Mgr. Jana Horáková (j.horakova@zsdolany.cz ; 585 151 751)

– srpen od 9. 8.  – ředitel školy Mgr. P. Pirliomov (p.pirliomov@zsdolany.cz; 607 592 284)