Na pondělí a úterý 28. a 29. června si žáci 9.A připravili pro žáky dalších ročníků branné dny. Účastníci obcházeli celkem 10 stanovišť, která se zaměřovala na zdravovědu, topografii, uzlování, evakuační zavadlo, hod na cíl apod. Horké dny jsme společně strávili ve stinném lese u Dolan. Nejúspěšnější skupinky žáků čekala sladká odměna a ti nejlepší nám v příštím školním roce vyberou oběd ve školní jídelně a rozhodnou i o našem tematickém oblečení na projektovém dnu. Deváťáci se zhostili příprav velmi svědomitě a i účastníci se s vervou hrnuli do plnění úkolů. Moc jsme si tyto dny užili a snad se i naučili mnoho nového. Organizátorům i účastníkům patří velké poděkování. Mgr. G. Šťastná

všechny fotografie najdete zde

V pondělí a úterý 28. a 29.6. žáci devátého ročníku připravili pro své mladší spolužáky Sportovní den ve sportovním areálu. Žáci 1.stupně soutěžili po třídách, žáci 2.stupně po skupinkách. Na stanovištích soutěžili v různých disciplínách jako třeba hod koulí do písku, skákání v pytli, hod na kuželky, opičí dráha. Disciplín bylo celkem 10. Na závěr proběhlo vyhlášení a každá třída získala odměnu. Počasí nám opravdu přálo, teploty vyšplhaly i nad 30 stupňů Celsia a proto se děti zchladily ve vodní mlze. Velmi brzy mlhu vystřídala vodní bitva. Děti si sportovní den opravdu užily.Velký dík patří organizátorům 9.B a všem ostatním, kteří se na akci aktivně podíleli. Mgr. E.Hejtmánková

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _