Ve středu 9. 6. 2021 se v I. a II. oddělení školní družiny uskutečnil turistický výšlap z Dolan na Sv. Kopeček. Počasí i přes pár kapek deště nám přálo a tak se děti mohly naplno radovat z pěkné procházky lesem a obdivovat krásy přírody. Během cesty nás také čekalo krásné vyhlídkové místo, odkud se děti mohly porozhlédnout do okolí, odpočinout si a dát si svačinky plné dobrot, které si nesly ve svých batůžcích. Na Svatém Kopečku na děti čekalo dětské hřiště plné prolézaček, houpaček a skluzavek. Poté si také děti mohly zakoupit nějakou sladkou dobrotu či suvenýr na památku. Děti si výšlap naplno užily a již nyní se těší, co společného opět podnikneme a zažijeme.

Romana Štěpánková a Markéta Maňáková
Vychovatelky ŠD

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _