Vážení rodiče, zveřejňujeme seznam dětí přijatých do Mateřské školy Dolany a Mateřské školy Dolany – Véska pro školní rok 2021/2022. Své dítě zde najdete pod registračním číslem, které jste obdrželi emailem. Schůzky s rodiči přijatých dětí proběhnou na konci měsíce června, o termínu Vás budou informovat emailem vedoucí učitelky MŠ. Zákonným zástupcům nepřijatých dětí bude rozhodnutí o nepřijetí s odůvodněním předáno v pondělí 31. května v ředitelně školy a to od 7:00 do 15:30 hodin. Celkem k zápisu přišlo 38 dětí, z toho přijatých k předškolnímu vzdělávání do MŠ Dolany je 17 a MŠ  Véska je 12. S případnými dotazy se obracejte na ředitele školy (tel: 607 592 284). 

výsledky zápis MŠ

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _