Vážení rodiče, žáci, od 24. května se vrací všichni žáci k prezenční výuce. Výuka bude probíhat dle rozvrhu (platný rozvrh ze začátku školního roku), organizace školní družiny je stejná jako v tomto týdnu. 

Od příštího týdne přechází škola na PCR testování, které bude probíhat vždy 1 x za 14 dní – vše o testech najdete po kliknutí vpravo zde na stránkách – gargtesty, další podrobnosti Vám budou zaslány přes IS. Testování bude probíhat vždy v pátek ráno, testy budou dětem rozdány ve středu nebo ve čtvrtek, v pátek ráno je třeba donést test do školy. I přesto se však musejí ještě v pondělí 24. května všichni žáci testovat antigenními testy (škola využije zbytku testů od MŠMT a dále zakoupila tyto testy – IFU-in-Czech-2021_SOLONAVOD_VYTER_v6

Veškeré plánované  akce na měsíc červen najdete v průběhu příštího týdne v rubrice plán akcí. 

Mgr. P. Pirliomov (ředitel školy)

 

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _