Dne 19. 4. 2021 se žáci 6. A, Jan Jelínek a David Zajíc, zúčastnili online kola soutěže Prezentiáda. Online kolu přecházelo tzv. Nominační kolo, kterého se mohli zúčastnit žáci základních a středních škol, a to jak z ČR, tak i ze Slovenska. Z tohoto kola se vybralo 100 nejlepších prezentací a jejich tvůrci pak postupovali dále do online kola, kde svoji prezentaci obhajovali před odbornou komisí. Tématem prezentací pro letošní ročník soutěže v rámci ZŠ bylo “Akce a reakce” a “Tohle téma je tabu”. Naši žáci si vybrali první zmiňované téma, ve kterém popisovali funkci spalovacího motoru. Do závěrečného finále pak postupovalo 5 nejlepších prezentací. Jan a David se umístili v rozmezí 6. – 10. místa, za což jim patří obrovské uznání, zejména za jejich odvahu při obhajování své prezentace před odbornou komisí při živém online přenosu. Mgr. M. Brázdil

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _