Vážení rodiče, zveřejňujeme výsledky zápisu do prvních tříd pro školní rok 2021/2022. Celkem se zápisu zúčastnilo 37 dětí, z toho bylo do první třídy přijato celkem 32 dětí, u 5 dětí je v řešení odklad školní docházky. Seznam přijatých dětí je zveřejněn pod registračními čísly, která Vám byla zaslána e-mailem. Schůzka s rodiči přijatých žáků a dětmi proběhne dle aktuální situace v měsíci červnu, přesný termín bude upřesněn na konci měsíce května zde na webových stránkách školy. Rozdělení žáků do tříd bylo již avizováno na online škole na zkoušku a zveřejníme je rovněž na konci měsíce května zde na webových stránkách školy.

Seznam zápis 2021

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _