Od doby uzavření škol pravidelně probíhá v rámci družiny odpolední tvoření pro děti. Jsme velmi mile překvapené a dělá nám obrovskou radost, s jakým nadšením a zájmem se děti do tvoření zapojují. Po dobu tvoření nám děti posílají krásné fotky vytvořených výrobků, kterých si moc vážíme. Snažíme se pro děti chystat poutavé aktivity, mezi kterými se objevují například zvířátka z papíru, zápichy do květináčů, záložky a s blížícími se Velikonoci nesmí chybět ani velikonoční tvoření, kdy jsme s dětmi sadily jarní osení do květináče z pet lahve.
Kromě tvoření se děti mohou účastnit i tematicky zaměřených kvízů (pohádkový, přírodní kvíz) a venkovních pátracích her. Při pátracích hrách děti chodí po jednotlivých stanovištích, které jsou rozmístěny po obci a okolí. Na těchto stanovištích plní různé úkoly, díky nimž se dostanou až do cíle. První pátrací hra měla u dětí obrovský úspěch, proto jsme se rozhodly nachystat i další, kterou děti mohou od pátku také plnit.
Pod článkem se můžete podívat na fotky z tvoření i pátracích her.
Vychovatelky ŠD

Distanční výuka
Zápis do MŠ
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _