Vážení rodiče a žáci, za celou školu bych Vám rád popřál příjemné a klidné Velikonoční svátky. Vím, že je dnešní doba pro nás všechny velmi obtížná, spousta z nás se musí vyrovnávat z nelehkou situací, žáci postrádají kontakt se školou a svými kamarády. Doba distančního vzdělávání a karantény je pro nás všechny už velmi dlouhá a všichni bychom se již rádi alespoň částečně vrátili k běžným věcem, které jsme dělali v dřívější době. Bohužel situace je taková je a budeme muset ještě nějakou chvíli vydržet. Myslím si, že Velikonoční svátky jsou dobrou příležitostí k zamyšlení se nad tím, co je pro nás důležité a co ne, jsou dobrou příležitostí jak načerpat psychické i fyzické síly, či případně udělat věci, které jsme již dlouho odkládali a které jsou v dnešní době možné. 

Jako drobný velikonoční pozdrav, který doufám potěší, zveřejňujeme práce našich žáků a pozdrav maskota prvních tříd – pana Tydýta (v podání Lenky Tylšarové z V. A): 

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _