Během uplynulých čtrnácti dní byl pro žáky I. stupně připraven projektový den s názvem Den fantazie, který tak byl vhodným doplňkem výuky na dálku. A jak se úkoly zhostili některé třídy? 

V rámci projektu Den fantazie měli žáci 5. třídy za úkol vymyslet fantastický ostrov, jeho logo, znak, jednotlivá ministerstva a jejich fungování. Ostrov pojmenovali jako „Ostrov snů“ a jednotlivá ministerstva byla tato:  školství, dopravy, průmyslu, , financí, zábavy, hospodářství a potravinářství. Po týdnu práce na projektu jsme celé snažení završili společným focením. Myslím, že děti byly spokojené a každý se svým způsobem zapojil do společného díla – bylo to příjemné zpestření distanční výuky. Mgr. J. Šrubař

DEN FANTAZIE 5    Projektový den – Den fantazie-V.B    Výstup 4_A

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _