Dnes měli žáci VI. tříd možnost besedovat s výjimečnou osobností českého horolezectví Radkem Jarošem, který zdolal vrcholy všech osmitisícovek a rovněž téměř všechny nejvyšší hory světových kontinentů. Pro žáky to bylo završení práce z uplynulého týdnu, kdy se věnovali napříč předměty tématu: Nejvyšší hory světa. Beseda proběhla online, pan Jaroš měl pro žáky připravenou velmi pěknou prezentaci o tzv. Koruně Himaláje, kterou doplnil svými postřehy a zážitky s expedic. Na závěr pak měli žáci možnost ptát se, na to co je zajímá. Beseda tak byla velmi pěkným oživením online výuky a zároveň byla plná řady inspirujících postřehů pro žáky, které se od pana Jaroše dozvěděli. Velmi mu děkujeme za to, že si na naše žáky udělal čas. Veliké poděkování patří i paní Petře Tomáškové, která besedu domluvila. Pokud byste měli zájem dozvědět se ještě více o expedicích Radka Jaroše na vrcholy čtrnácti osmitisícovek i cest na nejvyšší hory všech kontinentů, máte možnost se zúčastnit placeného pořadu v úterý 9. 3. 2021 prostřednictvím ON-LINE STREAMu – více zde – https://ppv.livebox.cz/korunaSveta/

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _