Vážení rodiče, na základě rozhodnutí Vlády ČR dochází od 1. 3. 2021 k uzavření ZŠ pro žáky 1. a 2. tříd a rovněž k uzavření obou mateřských škol. Podrobnosti k distanční výuce žáků 1. a 2. tříd Vám zašlou třídní učitelé přes IS, podrobnosti k distanční výuce předškoláků Vám zašlou vedoucí učitelky MŠ prostřednictvím e-mailů nejpozději v pondělí. 

Rodiče pečující o děti do 10 let mají nárok na ošetřovné – – www.mpsv.cz/osetrovne

Stravování – Od pondělí mají všichni žáci 1. a 2. tříd a děti z MŠ obědy automaticky odhlášené. V případě, že si chcete oběd vyzvednout do jídlonosičů, musíte se přihlásit přes portál strava.cz. Výdej obědů probíhá u vchodu do ŠJ od 11:00 do 12:00 hodin. Pouze v případě, že si chcete vyzvednout oběd i v pondělí 1. 3. 2021, musíte se přihlásit přes email: jidelna@zsdolany.cz (uvádějte Jméno a příjmení dítěte + třída) – objednávku na pondělí již není možné nahlásit přes strava.cz. Nárok na oběd mají všechny děti, které se vzdělávají distančně (z MŠ jde tedy o předškoláky). 

Úprava pohybu osob – nařízení Vlády ČR

Úprava ZŠ,MŠ a ŠD- nařízení Vlády ČR

Nošení ochranných pomůcek – nařízení Vlády ČR

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _