Vážení rodiče, žáci, výuka v příštím týdnu bude probíhat stejně jako nyní. Tedy žáci I. – II. tříd se vzdělávají prezenčně, žáci III. – IX. tříd distančně. Další podrobnosti najdete v IS. 

Na pátek 29. 1. 2021 připadají pololetní prázdniny, to znamená, že v tento den výuka není. Vysvědčení se bude předávat žákům I. – II. tříd poslední vyučovací hodinu ve škole ve čtvrtek, ostatním žákům v první den příchodu do školy. Známky na vysvědčení pak najdete ve středu v informačním systému. Přihlášky na SŠ budou předávány v prvním únorovém týdnu. Organizace se bude odvíjet dle aktuální situace a budeme Vás včas informovat. 

Pro žáky I. a II. tříd bude dle zájmu otevřena v den pololetních prázdnin školní družina a to v době od 7:00 do 13:00 hodin (bez možnosti nároku na dotovaný oběd – platí vždy o prázdninách). Podobně tomu bude i o jarních prázdninách. Prosím proto všechny rodiče o vyplnění zájmu (viz. anketa v informačním systému) a to nejpozději do 26. ledna 2021. 

Obědy v den pololetních prázdnin a v době jarních prázdnin (8. – 12. února 2021) budou mít všichni žáci automaticky odhlášené. 

Mgr. P. Pirliomov

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _