Vážení žáci, rodiče, přátelé školy, blíží se konec roku 2020, v kterém jsme se všichni museli vyrovnávat s náročnou situací, jenž sebou přinesla epidemiologická situace. Chci proto poděkovat všem zaměstnancům školy za snahu a vnitřní sílu vyrovnat se s tím, aby se dlouhé uzavření školy co nejméně odrazilo na kvalitě vzdělávání našich žáků. Chci poděkovat všem rodičům za perfektní spolupráci během celého roku a všem žákům za jejich aktivitu a spolupráci při výuce na dálku. Současně chci popřát nám všem do nového kalendářního roku pevné zdraví, spoustu optimismu a vnitřní síly při zvládání dnešní nelehké situace. Pevně doufám, že příští rok bude ve znamení ústupu epidemie a návratu nejen k běžnému formátu vzdělávání, ale i k běžnému životu nás všech.

Užijte si všichni klidné a pohodové vánoční svátky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poslední školní den před Vánoci jsme si ve 4.A zpříjemnili vánoční besídkou. Na tento den se všichni moc těšili. Poslouchali jsme koledy, uvařili jsme si vánoční čaje a přinesli k ochutnání cukroví. Pod stromečkem jsme našli sadu výukových a zábavných her a ještě tam čekaly na každého nějaké drobné dárečky. Všichni si vánoční besídku moc užili. Mgr. J. Orletová

 

 

 

Ve fotogalerii najde pěkná vánoční přání, které vytvářeli naši žáci v rámci výuky nebo ve školní družině pro seniory v DPS Véska a DPS Chvalkovice Olomouc. 

 

 

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _