Vážení rodiče, žáci, na základě pondělního rozhodnutí Vlády ČR se zakazuje přítomnost žáků ve školách a to v pondělí a úterý – 21. a 22. prosince 2020. MŠMT zároveň tyto dny vyhlašuje jako dny volna, to znamená, že nebude probíhat ani výuka distanční formou. V provozu nebude rovněž školní družina. Rodiče dětí do 10 let mají nárok žádat v tyto dny o ošetřovné (podobně jako v měsíci říjnu a listopadu). Obědy na oba dva dny budou všem žákům automaticky odhlášeny. Výuka před vánočními svátky tak bude ukončena v pátek 18. prosince – poslední dvě hodiny budou mít všichni žáci jako třídnické. Žáci, kteří jsou tento týden na distanční výuce, budou mít rovněž třídnické hodiny online.  

Žáci se mají vrátit do školy 4. ledna 2021 a to dle aktuální situace. Pokud bude ČR v stupni 4 – PES znamená to, že do školy přijdou všichni žáci I. stupně a dále žáci IX. tříd, VII. B, VII. C a VIII. tříd. Žáci VI. tříd a VII. A budou mít výuku distanční. Organizace bude probíhat dle současných pravidel. 

Provoz MŠ zůstává v běžném provozu i 21. a 22. prosince. 

Výdej obědů cizím strávníkům od 18. 12. pouze výdejním okénkem.

V případě nejasností se neváhejte na mě obrátit. 

Mgr. P. Pirliomov (ředitel školy)

priloha_853426308_1_Opatření MŠMT o odlišnosti v organizaci školního roku 

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _