Vážení žáci, rodiče, příznivci školy, k 3. 12. 2020 se podařilo dokončit rekonstrukci naší tělocvičny v podkroví školy. Veliké poděkování zasluhuje vedení naší obce, které celou stavbu organizačně a finančně zajistilo (stavba byla financována z dotace Ministerstva financí), dále firma Elektropráce Spáčil, která rekonstrukci zrealizovala a všichni ostatní, kteří zajistili zdárný průběh celé rekonstrukce. Děti a žáci naší školy se tak mohou těšit na nový povrch tělocvičny, horolezeckou stěnu, zrekonstruovanou malou tělocvičnu a zrekonstruované zázemí. V tělocvičně byla rovněž zhotovena klimatizace a obnovena výměna vzduchu, takže i v horkých dnech bude možné tělocvičnu využívat k sportovním aktivitám. Pro kolektivní sporty je k dispozici i nová časomíra. Jedinou vadou na kráse je bohužel fakt, že momentálně děti nemohou tělocvičnu využívat k sportovním aktivitám a to v důsledku protiepidemických opatření. Věřím, že díky zodpovědnému chování všech lidí se to změní a brzy již budou moci naši žáci tělocvičnu využívat. Pro odpolední nájemce bude provoz upřesněn po vánočních prázdninách. 

Ještě jednou velké díky všem, kteří se na realizaci podíleli a nezbývá než si přát, aby nově zrekonstruovaná tělocvična sloužila všem žákům školy dalších 23 let. 

Distanční výuka
Zápis do 1. tříd
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
E-rouška
Nové příspěvky
Prosinec 2020
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _