Vážení rodiče a žáci, od 18. listopadu se vrací k výuce do školy žáci I. a II. tříd. Jsme za to velice rádi a moc se těšíme, že opět můžeme s žáky trávit čas přímo ve škole. V souvislosti s vydaným nařízením MŠMT bylo třeba přijmout několik organizačních změn. Veškeré podrobnosti byly rodičům zaslány přes informační systém školy. 

Od 18. listopadu jsou rovněž umožněny individuální konzultace žáků, rodičů a učitelů ve škole. Pokud máte o tyto konzultace zájem, informujte své třídní učitele a dohodněte si čas – vždy po vyučování. 

V důsledku přijatých organizačních opatření  dochází od 18. listopadu k změně výdeje obědů žákům, kteří se vzdělávají distančně. Obědy si mohou vyzvedávat u výdejny pro cizí strávníky v čase od 11:30 do 12:30 hodin – celý rozpis výdeje obědů najdete zde – nové časy výdeje obědů

Děkuji všem rodičům za spolupráci a pozitivní přístup při distanční výuce a doufám, že v blízké době se do školy vrátí i další žáci. 

informace-k-provozu-skol-a-skolskych-zarizeni-od-18-11-2020

 

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _