Vážení rodiče, žáci, zveřejňujeme několik aktuálních informací k současné situaci a fungování distanční výuky: 

Nouzovy stav byl prodloužen do pátku 20.11.2020. To znamená, že se žákům základních škol i nadále zakazuje osobní přítomnost ve škole na vzdělávání. Zavřené zůstávají i nadále školní dužiny. Pouze mateřské školy zůstávají v běžném provozu. Při zlepšující se epidemické situaci vláda avizuje dřívější možný návrat k prezenční výuce u žáků 1.-2. tříd, zřejmě však ne dříve než 16. listopadu. 

Organizace distančního vzdělávání probíhá v synchronní (online hodiny) a asynchronní podobě (zadávání samostatné práce na týden). Veškeré podrobnosti k distanční výuce najdete zde – Distanční výuka

Žáci, kteří se účastní distanční výuky si mohou vyzvednout oběd u vchodu pro cizí strávníky dle časového rozpisu: 11:00 – 11:45 – Žáci I. stupně, 11:45 – 12:30 – Žáci II. stupně. Obědy jsou všem žákům automaticky odhlášeny. Nahlášení obědů provádíte přes portál strava.cz. 

O veškerých dalších aktuálních informacích Vás budeme informovat – online třídní schůzky, návrat žáků do škol, atd…. 

Mgr. P. Pirliomov (ředitel školy)

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _