Vážení žáci a rodiče, příští týden nás čekají prodloužené podzimní prázdniny. Učitelé zašlou během dnešního dne žákům úkoly na prázdniny a uvidíme se všichni opět v pondělí 2. listopadu – s kterými žáky osobně a s kterými pouze v online hodinách budeme vědět koncem příštího týdne. Během pátku Vám zašleme upřesňující informace. V příštím týdnu online výuka neprobíhá, jsou pouze dobrovolné konzultace po dohodě s vyučujícími. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit. 

Přeji Vám všem klidné podzimní dny a pevné zdraví a přikládám doporučení pro děti z MŠMT. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit. 

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _