Vážení rodiče a žáci, na základě vydaných opatření Vládou ČR dochází od pondělí 12. 10. 2020 k organizačním změnám školní docházky. Veškeré detaily naleznete zde v přílohách a budou Vám rovněž zaslány přes informační systém. Na webových stránkách najdete během víkendu také novou rubriku, ke budou zveřejňovány informace k výuce na dálku. Nařízením MŠMT se nově stanovují dny volna na 26. a 27. října. Podzimní prázdniny tak budou trvat celý poslední říjnový týden. V případě nejasností se prosím obracejte na vedení školy. 

Mgr. P. Pirliomov (ředitel školy) 

Změny ve výuce od 12. 10. 2020  Pravidla distanční výuky  Informace k střídavé výuce na II. stupni

Znění vládních opatření: Opatření pro školy od 12. 10. 2020 Omezení zájmových činností, kultury, sportu

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _