Krásného slunečného úterního rána vyrazily 4. třídy procházkou do zoologické zahrady na Kopečku. Viděli jsme spoustu zvířat – žirafy, lvy, opice, medvědy.. největší ohlas ovšem sklidili nádherní bílí vlci. Nezapomněli jsme nakrmit kozy a pohladit králíky, odvážlivci vystoupali na vyhlídkovou věž. V pořádku jsme se vrátili spokojení a plní zážitků.

V pondělí 14. září byli páťáci na dopravním hřišti ve Šternberku. Čekala je praktická část potřebná k získání průkazu cyklisty. Počasí nám přálo – den jak malovaný. Žáci si vyzkoušeli nejprve překážkovou dráhu na kole. Paní vedoucí dopravního hřiště je potom provedla po hřišti, vysvětlila a zopakovala s dětmi význam jednotlivých dopravních značek a pak už děti po skupinkách mohly vyzkoušet své znalosti při praktické jízdě na kole nejprve bez semaforů, později s nimi. Nakonec se všechny přítomné děti mohly radovat z nové průkazky cyklisty – cyklistická mise byla splněna.

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _